Du är här

Kontakta medarbetare

Här hittar du oss som arbetar på Assistansbolaget i Sverige AB. Vi har vårt huvudkontor i Örebro samt kontor i Trollhättan och Örnsköldsvik. Du är varmt välkommen att kontakta oss via info@assistansbolaget.se – om du vill ta kontakt med en specifik person hittar du kontaktuppgifter här. Om du trycker på någon av städerna här under kommer du direkt till de som arbetar på respektive kontor.


Örebro   Trollhättan   Örnsköldsvik


Örebro

Besöksadress:
Aspholmsvägen 12A
702 27 Örebro
Postadress:
Box 1303
701 13 Örebro

Christer Helander

Christer Helander
Informatör

E-post:
christer.helander@assistansbolaget.se
Telefon: 070-652 10 00
Fast telefon: 019-603 22 97

Bengt Jansson

Bengt Jansson
Kundansvarig

E-post:
bengt.jansson@assistansbolaget.se
Telefon: 070-109 46 63
Fast telefon: 019-603 22 94

Johnny Thalberg

Johnny Thalberg
Kundansvarig

E-post:
johnny.thalberg@assistansbolaget.se
Telefon: 070-417 58 96
Fast telefon: 019-603 22 95

David Lundberg

David Lundberg
Kundansvarig

E-post:
david.lundberg@assistansbolaget.se
Telefon: 070-091 26 02
Fast telefon: 019-603 22 60

Christina Rasmusson

Christina Rasmusson
Kundansvarig

E-post:
christina.rasmusson@assistansbolaget.se
Telefon: 070-108 99 07
Fast telefon: 019-603 22 61

Karolin Färdig

Karolin Färdig
Kundansvarig

E-post:
karolin.fardig@assistansbolaget.se
Telefon: 072-233 56 24

Maria Juhlin

Maria Juhlin
Kundansvarig

E-post:
maria.juhlin@assistansbolaget.se
Telefon: 070-778 53 50
Fast telefon: 019-603 22 42

Malin Kamholm

Malin Kamholm
Kundansvarig

E-post:
malin.kamholm@assistansbolaget.se
Telefon: 070-278 02 56
Fast telefon: 019-603 22 62

Emma Landelius

Emma Landelius
Kundansvarig

E-post:
emma.landelius@assistansbolaget.se
Telefon: 070-611 68 50
Fast telefon: 019-603 22 96

Catarina Westlund-Carlsson

Catarina Westlund-Carlsson
Kundansvarig

E-post:
catarina.westlund@assistansbolaget.se
Telefon: 070-100 18 66
Fast telefon: 019-603 22 40

Emil Classon

Emil Classon
Jurist

E-post:
emil.classon@assistansbolaget.se
Telefon: 070-100 18 68
Fast telefon: 019-603 22 43

Marie Larsson

Marie Larsson
Jurist

E-post:
marie.larsson@assistansbolaget.se
Telefon: 073-402 03 55
Fast telefon: 019-603 22 98

Elinor Öhrling

Elinor Öhrling
Jurist

E-post:
elinor.ohrling@assistansbolaget.se
Telefon: 070- 442 22 94

Gun Stenberg

Gun Stenberg
Lön & Ekonomi

E-post:
gun.stenberg@assistansbolaget.se
Telefon: 019-603 22 92

Therese Hultquist

Therese Hultquist
Lön & Ekonomi

E-post:
therese.hultquist@assistansbolaget.se
Telefon: 019-603 22 91

Malin Carlsson

Malin Carlsson
Lön & Ekonomi

E-post:
malin.carlsson@assistansbolaget.se
Telefon: 019-603 22 69

Emma Nygren

Emma Nygren
Ekonomi

E-post:
emma.nygren@assistansbolaget.se
Telefon: 019-603 22 65

Nicklas Nyselius

Nicklas Nyselius
Administration

E-post:
nicklas.nyselius@assistansbolaget.se
Telefon: 073- 356 78 23

Åsa Eiremo

Åsa Eiremo
Administration

E-post:
asa.eiremo@assistansbolaget.se
Telefon: 019-603 22 64

Dennis Widehammar

Dennis Widehammar
Administration

E-post:
dennis.widehammar@assistansbolaget.se
Telefon: 070-256 97 51

Jonas Lindegren

Jonas Lindegren
Ekonomichef

E-post:
jonas.lindegren@assistansbolaget.se
Telefon: 070-370 89 21
Fast telefon: 019-603 22 67

Dennis Widehammar

Carina Wessman
VD

E-post:
carina.wessman@assistansbolaget.se
Telefon: 070-10 10 171
Fast telefon: 019-603 22 63


Trollhättan

Besöksadress:
Industrigatan 2
461 37 Trollhättan

Jonas Bäckström

Jonas Bäckström
Kundansvarig

E-post:
jonas.backstrom@assistansbolaget.se
Telefon: 070-101 01 19
Fast telefon: 019-603 22 181

Gina Assia

Gina Assia
Kundansvarig

E-post:
gina.assia@assistansbolaget.se
Telefon: 070-772 09 29
Fast telefon: 019-603 22 182

Sandra Olsson

Sandra Olsson
Kundansvarig

E-post:
sandra.olsson@assistansbolaget.se
Telefon: 070- 249 15 24
Fast telefon: 019-603 22 179


Örnsköldsvik

Besöksadress:
Lasarettsgatan 26
891 32 Örnsköldsvik

Jessica Lindberg

Jessica Lindberg
Kundansvarig

E-post:
jessica.lindberg@assistansbolaget.se
Telefon: 070-722 18 77
Fast telefon: 019-603 22 185

Emma Hoppman

Emma Hoppman
Kundansvarig

E-post:
emma.hoppman@assistansbolaget.se
Telefon: 070-784 84 20
Fast telefon: 019-603 22 183

Det är för närvarande inget innehåll klassificerat med denna term.